Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Ödeme ekranında size bildirilen hesap numarası ve IBAN bilgilerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz

 

2) Sitemiz üzerinden "Kapıda Ödeme" ile

Her türlü kredi kartınızla ya da nakit ile kapıda ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ile kapıda ödeme yöntemi ile yapacağınız ödemelerinizde siparişiniz elinize ulaştığında kargo görevlisi tarafından kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; SmokeHunter.Net yetkilileri üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak SmokeHunter.Net yetkililerine mail ile bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 1 (bir) iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ürünler Sürat Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1 (bir) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

5) Ödeme Takibi 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@smokehunter.net mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.


Not: Ürünlerin 2 (iki) günlük hazırlama ve kargoya verilme hakkı SmokeHunter.Net tarafından saklı tutulmaktadır.


Teşekkürler.

SmokeHunter.Net